Sól morska 

 Jedną z najciekawszych propozycji znajdujących się w naszym asortymencie jest gruba sól morska zielona, niebieska i wiele innych. Cieszy się ona bardzo dużą popularnością. Taki stan rzeczy wynika przede wszystkim z faktu, że ma niezwykle uniwersalne zastosowanie, gdyż występuje w wielu różnorodnych odmianach. Na szeroką skalę wykorzystuje się ją nie tylko w branży spożywczej i kulinarnej, ale także kosmetycznej oraz chemicznej. Przykładem tego jest niebieska sól akwariowa, doskonała propozycja dla miłośników rybek. Zapewniamy, że dobrze dobrana sól do akwarium jest skutecznym i sprawdzonym sposobem zwalczania chorób zwierząt. Wykazuje działanie antybakteryjne, antypasożytnicze i przeciwpleśniowe, a jednocześnie poprawia kondycje ryb.

W naszej ofercie znajduje się również m.in. najwyższej jakości sól cypryjska, która świetnie nadaje się do przyprawienia każdej potrawy, a dzięki swojemu intensywnemu aromatowi zapewnia absolutnie wyjątkowe doznania kulinarne. Jej zielona odmiana sprawdzi się natomiast w daniach z owocami morza, rybami i w sałatkach.

Bardzo zależało nam na tym, aby przygotowana naszych najlepszych specjalistów oferta asortymentowa miała w tym przypadku charakter tak kompleksowy, jak tylko to możliwe. Dlatego też w naszym sklepie internetowym znajduje się gruba sól morska do basenu. Produkt ten to ciekawa alternatywa m.in. dla chloru, czyli substancji często używanej do uzdatniania wody. Co równie istotne – znajdując się w wodzie, ma bardzo korzystny wpływ na kondycję ludzkiej skóry. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi solami basenowymi, do akwarium oraz spożywczymi i składania zamówień.

Dane kontaktowe:
+48 506 504 900 
krzysztof.lipinski@salinarium.com
Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00