Cegły Solne

Zdrowie

Wzbogać wnętrze swojego domu, dostarczamy najwyższej jakości ściany solne wykonane z czystej soli himalajskiej, zawierającej wszystkie niezbędne dla życia człowieka minerały i pierwiastki. Są one przeznaczone zarówno do pomieszczeń w budynkach mieszkalnych, jak i obiektach komercyjnych. Zalicza się do nich m.in. cegła z soli himalajskiej, którą można wykorzystać jako naturalną przegrodę, dzięki czemu wnętrza stają się atrakcyjniejsze wizualnie. Zachęcamy do zakupu tego typu produktów! Dostępne w sprzedaży ściany solne to doskonałe uzupełnienie np. sauny, gabinetu fryzjerskiego czy salonu medycyny estetycznej.

Nastrój

Elegancki i stylowy wygląd w każdej praktyce masażu, centrum odnowy biologicznej, spa, kurorcie, centrum fitness, luksusowym hotelu, grocie solnej, saunie i każdej przestrzeni domowej. Naturalne materiały są też nietuzinkowym wykończeniem wnętrz. Przyciągają uwagę, pełniąc jednocześnie funkcję jonizatorów powietrza. Cegły solne to płytki, np. na ścianę, o uniwersalnej stylistyce, które sprawdzają się przy różnych aranżacjach. Ważna jest jakość ich wykonania – szczególnie w miejscach intensywnie użytkowanych, gdzie są narażone np. na uszkodzenia mechaniczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą – na sprzedaż mamy rozmaite materiały solne!

Łatwy montaż

Nasze panele ścienne z soli himalajskiej są w 100% bez klejowe, zintegrowane z naszym autorskim i łatwym w instalacji systemem montażowym. Tym samym kruchy solne o różnej wielkości można w krótkim czasie zamocować w wybranym miejscu pomieszczenia. To wygodne i trwałe rozwiązanie, które obniża też koszty przygotowania ścian z soli himalajskiej. W razie wątpliwości co do montażu zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści wyjaśnią, w jaki dokładnie sposób bryły solne stworzyć mogą spójną i estetyczną powierzchnię dekoracyjną!
Szlifowana
Naturalna

Wybierz swój wariant

> Kruchy solne wielkość 1-20 kg.
Cegły solne gładkie 5x10x20 cm.
Cegły solne z jedną płaszczyzną naturalną 4x10x20 cm.
Na zamówienie istnieje możliwość przygotowania elementów wycinanych z soli pod wymiar.
Profile do montażu cegieł solnych
Sole białe do wypełniania podłóg. Wielkość ziarna 1-5 mm.
Dane kontaktowe:
+48 506 504 900 
krzysztof.lipinski@salinarium.com
Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00