Sole spożywcze

Sól himalajska, marokańska, indyjska i inne sole morskie to naturalne produkty z różnych zakątków świata, które usatysfakcjonują podniebienia smakoszy. Jako bezpośredni importer soli dostarczamy wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości o podwyższonych walorach zdrowotnych.

Z całą pewnością umiejętnie dobrane przyprawy potrafią zadecydować o jakości każdej potrawy. Dlatego też w ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są najwyższej jakości sole spożywcze pochodzące z najdalszych zakątków świata. Ich nietuzinkowy aromat oraz często również oryginalny wygląd sprawiają, że tego typu wyroby powinny znaleźć się na wyposażeniu nie tylko kuchni profesjonalnych, ale także tych domowych.

Co bardzo istotne, zadbaliśmy o asortymentową różnorodność. Sól spożywcza himalajska, indyjska, marokańska, francuska czy kłodawska to tylko niektóre z cieszących się ogromną popularnością produktów, które od lat zapewniają kulinarnym znawcom wyjątkowe doznania smakowe.

Za jedną z ciekawszych propozycji z pewnością można uznać tzw. sól piramidki, która zaliczana jest do najszlachetniejszych i zarazem najdroższych znanych ludzkości przypraw. Ze względu na swój kształt stanowi też niebanalną dekorację dań.

Sole dostępne w ofercie

Zdjęcie
Nazwa
Granulacja
Waga opakowania
Sól Himalajska Drobna
0.4-.085mm
25kg
Sól Himalajska Gruba
3-5mm
25kg
Sól Morska drobna
1-2mm
25kg
Sól Morska gruba
3-5mm
25kg
Sól Kalanamak drobna
1-2mm
25kg
Sól Kalanamak gruba
1-5mm
25kg
Sól morska piramidki biała
1-10mm
25kg
Sól morska piramidki czarna
1-10mm
25kg
Sól morska piramidki żółte
1-10mm
25kg
Sól Morska Francuska
1-10mm
25kg
Sól Morska Portugalska
0.4-3mm
25kg
Sól Kłodawska drobna różowa
2mm
25kg
Sól Kłodawska gruba różowa
5mm
25kg

Zapewniamy, że wszystkie dostępne w prezentowanej ofercie sole morskie to produkty najwyższej jakości, czego najlepszym potwierdzeniem są stosowne certyfikaty, które w razie zaistnienia takiej konieczności możemy przedstawić. Wszystkich zainteresowanych odkrywaniem nowych smaków serdecznie zachęcamy do kontaktu. Zapewniamy sprawną realizację złożonego zamówienia oraz szybką wysyłkę na wskazany adres. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i właścicieli restauracji, barów oraz kawiarni. Gwarantujemy, że nasze produkty staną się bardzo ciekawym dodatkiem do wielu potraw!

Dane kontaktowe:
+48 506 504 900 
krzysztof.lipinski@salinarium.com
Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00